Müstakil Ev Tercihleri

13/02/2019

Geniş Aileler İçin Müstakil Evler 

 

Apartman dairelerini küçük bulanlar ve biraz daha büyük eve geçmek isteyenler için müstakil evler muhteşem bir seçim olacaktır. Müstakil villa tipi evler, özellikle geniş aileler için son derece rahat kullanışlı alanları ile son yıllarda çok tercih edilmeye başlanıldı. Şehrin gürültüsünden trafiğinden sıkılan kişiler yapılan araştırmalara göre artık toprak ile iç içe, yeşil alanı bol olan yerlerde oturmayı tercih edeceklerini dile getirirken, yapılan konut projelerinde yeşil alana daha çok yer verilmesinde öneri sunmuşlardır.

Müstakil evlerin rahatlığı ve avantajları oldukça fazla olup, bulunduğu konum ve yer çok önemlidir. Özgür bir yaşam alanına sahip bu evlerde çocuklarınızla, evcil hayvanlarınızla keyifli bir yaşam sürebilirsiniz.  

Antalya’nın Döşemealtı bölgesinde yükselen Vali Konakları 2 projesi Müstakil Villa düşünen aileler için oldukça modern, geniş bahçelere sahip yaşam alanları ile dolu dolu bir proje sunmaktadır. Konak görünümlü villalar, müstakil tek katlı villa ve müstakil dubleks villa seçenekleri ile göz doldurmaktadır. 

 

Müstakil ev rahatlığını yaşamak isteyen aileler projemizi buradan inceleyebilirler.

 

İLETİŞİM


Osman Gazi Caddesi Vali Konakları 2 Sitesi No:355 CZ Blok Zemin Kat Döşemealtı - Antalya

0 850 304 0 450

0 242 443 31 26

0 242 443 31 27

info@valikonaklari.com