2019 Yılbaşı Ev Dekorasyon Fikirleri

13/12/2018

Bu Yılbaşı Evinizde Kutlama  Yapacaksanız Sizlere Güzel Önerilerimiz Var

 

2019 yılına sayılı günler kala evinizi yeni yıl havasına sokmak için bir çok tasarım fikri arayışına girmiş olabilirsiniz. Kimileri genellikle yeşil kırmızı renk tonlarından oluşan süslemeler ile, kimileri ise beyazlarla örtülü bir süslemeyi seçmektedir. 2019 yılbaşı akşamı zamanını dışarıda geçirmeyecekler için evinizi parti havasına sokacak tasarım fikirleri sunuyoruz.

 

Küçük Dokunuşlarla Yeni Yıl Hazırlığı. 

 

İlk önce 2019 yeni yıl hazırlığı yapmadan önce iyi bir analiz yapmanız gerekiyor. Evinizde kullandığınız eşyaların renk uyumu çok önemli. İlk önce evinizin en müsait köşesini yılbaşı ağacınız için ayırın. Ağacınız için pencere kenarı olması işinizi daha kolay bir hale getirecektir.

Yapay bir ağaç yerine eğer saksıda yetişmiş bir çam ağacınız varsa, bunu şık bir noel ağacı olarak kullanabilirsiniz. Ağacınızın boyu süslemeniz açısından önem taşımaktadır. Markette bir çok yerde satılan yılbaşı süsleri size yeterli malzemeyi sağlayacaktır. İlk önce ağacınızın en tepesine koyacağınız yıldız ile başlayın. Daha sonra ağacınızın taşıyabileceği kadar süsleme yapın.


Yeni yılın olmazsa olmazı masa süsleridir. En çok kullanılan avize süsleri, masa örtüleri, şık mumlar, kalpler mekanın havasını hemen değiştirecektir. Bizler Vali Konakları olarak sizlere hazırladığımız bir kaç tasarım üzerinden fikirlerimizi paylaşıyoruz. Yeni yılda evini süsleyecekler için ferah tonlar içeren çalışmamızda, şampanya kadehleri, püsküller, duvara asılı çam ağacından oluşan süsleme, şömine tarafına asılmış çoraplar ile sıcak bir görüntü oluşmaktadır.

 

 


Kapı girişinizde en etkili ilk göze gelen yılbaşı kapı çelenk süsü olacaktır. Evinizin odalarını süslemek yeni yılın gelmesiyle heyecanına ortak olmak sizi mutlu edecektir. Vali Konakları 2 olarak iç mimarlarımızın sizlere sunduğu bu 2019'a özel iç dizayn sizlere süsleme ve dekor anlamında iyi bir fikir olacaktır. Bizler Vali Konakları ailesi olarak yeni yılın sizlere barış, huzur, sevgi dolu bir yıl olmasını diliyoruz.

 

 

 

İLETİŞİM


Osman Gazi Caddesi Vali Konakları 2 Sitesi No:355 CZ Blok Zemin Kat Döşemealtı - Antalya

0 850 304 0 450

0 242 443 31 26

0 242 443 31 27

info@valikonaklari.com